Regenera predstavuje revolučný systém v liečbe padania vlasov kmeňovými bunkami. Zákrok je certifikovaný americkým úradom pre liečivá FDA.

 

Pre koho je zákrok vhodný?

pre koho je regenera

Ošetrenie možno vykonať rovnako u žien aj mužov. Ošetrenie je možné vykonávať len pri I. a II. stupni padania vlasov (nie je vhodné u pacientov s III. a IV. stupňom -  takmer úplným vypadaním vlasov). Zákrok je tiež mimoriadny vhodný pre pacientov po transplantácii vlasov (na zahustenie vlasov).

 

Koľko ošetrení je potrebných?

Ošetrenie prebieha jednorázovo, zároveň je možné ošetrenie opakovať raz za 1-3 roky v rámci udržiavacej terapie.

 

Aká je príprava na ošetrenie?

V deň ošetrenia pacient musí mať zdravú pokožku hlavy, bez akýchkoľvek infekčných alebo zápalových procesov. V deň ošetrenia nie je potrebná žiadna príprava. Zákrok trvá menej ako hodinu, po ošetrení môžete ihneď pokračovať v bežných aktivitách (len v deň ošetrenia si neumývať hlavu).

 

Kedy sa dostavia výsledky ošetrenia?

Prvé výsledky ošetrenia sa dostavujú po jedinom ošetrení a to behom prvého mesiaca od ošetrenia, hlavné výsledky narastajú do 6 mesiacov od ošetrenia.

 

Ako prebieha samotný zákrok?

Zákrok Regenera je miniinvazívny, pacient je sám sebe darcom aj príjemcom kmeňových buniek. V prvom stupni dochádza k odberu malých kúskov tkaniva (cca veľkosti 3 mm) z oblasti vlasovej časti záhlavia (ide o oblasť najmenej náchylnej k padaniu vlasov). Odber tkanivového štepu sa robí v lokálnej anestezii, je teda úplne bezbolestné a jeho malá veľkosť zaručuje rýchle hojenie. Odobrané vzorky tkaniva sú následne upravené pomocou patentovaného systému Regenera Activa , ktorý pripraví bunečnú suspenziu bohatú na kmeňové bunky a rastové faktory, ktorá sa následne ihneď aplikuje formou mesoterapie (jemné mikrovpichy) do oblasti postihnutej padaním vlasov (ošetrená môže byť ľubovolná časť vlasovej pokožky).

 

Na zlepšenie výsledku ošetrenia každý pacient po absolvovaní ošetrenia Regenerou dostane následne 4x ošetrenie vlasovou mesoterapiou s obsahom rastových faktorov a kmeňových buniek zdarma.

regenera activa

Cenník

Regenera - kmeňové bunky na rast vlasov
1 ošetrenie 1100 €

 

Uvedený typ zákroku je realizovaný len na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5.