Novotvorba kolagénu 

,,Mladistvý a žiarivý vzhľad nám dáva pocit istoty a sebavedomia.“

 

Riešením je prirodzený vzhľad

Dermatologické ošetrenie tváre je čím ďalej, tým viacej považované za účinnú zbraň v boji proti známkam starnutia - za racionálne riešenie nevyhnutného procesu. Jemným obnovením a posilnením vnútorných štruktúr pleti si môžete zachovať svoj mladistvý vzhľad a ostať prirodzene krásna.

 

Kolagén zaisťuje elasticitu a objem

Kolagén je hlavným stavebným prvkom našej pleti - robí ju pevnou a jemnou. Produkcia kolagénu sa však s pribúdajúcim vekom spomaľuje, čím sa pleť oslabuje a stráca objem a pružnosť.

S ubúdajúcim kolagénom začnú na tvári vznikať vrásky a kontúry pleti ochabujú.

 

radiesse

Čo je Radiesse?

Vysoko kvalitné zložky prípravku Radiesse stimulujú produkciu nášho vlastného kolagénu.

Vďaka tomuto posilňujúcemu účinku Radiesse získava pleť opäť svoju mladistvú pevnosť a elasticitu a naša prirodzená krása znovu ožíva. Radiesse je injekčná výplň vrások, ktorá funguje tak, že okamžite vyhladí rýhy a podobné známky starnutia.

Ihneď po aplikácii pridá objem a v postupne začne stimulovať tvorbu kolagénu. Tento účinok trvá u väčšiny pacientov viacej ako rok.

Radiesse sa môže účinne aplikovať do hlbokých vrások pre ich redukciu a spevnenie kontúr tváre. S Radiesse je možné upraviť jednotlivé časti vašej tváre alebo urobiť jej celkový lifting s dlhotrvajúcim účinkom.

radiesse

Oblasti vhodné na aplikáciu Radiesse:

  • tvár
  • nosovo -ústne rýhy
  • čeľusť
  • brada
  • ruky

 

 

Po zákroku

Po aplikácii látky sa môžu vyskytnúť určité reakcie ako opuch, bolesť, svrbenie, modrinky alebo zmeny farby pleti v mieste vpichu. Tieto nežiadúce účinky však behom pár dní zmiznú.

Ošetrenie sa vykonáva na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5 a aj na pobočke v Partizánskom - ul. R.Jašíka 504.

 

Cenník

RADIESSE - aplikácia novej vstrebateľnej výplne
1 ampulka 350 € - Akcia teraz 300 €