Ellisys CWM-930 Sense je medicínsky systém frakčnej mikroihličkovej duálnej rádiofrekvence, využívajúci elektronicky riadené matrice ostrých a tenkých pozlátených mikroihličiek k rýchlemu a presnému prenosu energie do cieľovej vrstvy pokožky. Vznikajú volumetrické siete koagulačných bodov súčasne až v dvoch hĺbkach na jeden vpich vďaka novej funkcii dvojitého výstrelu. Vďaka podtlaku i bolestivosť je znížená.

Systém pracuje s neizolovanými mikroihličkami, ktoré dodávajú RF energiu pozdĺž celého vpichu ihličiek do epidermis a dermis alebo s izolovanými mikroihličkami, ktoré umožňujú presnú lokalizáciu požadovanej hĺbky pôsobenia RF energie len na ich hrote a vytvoreniu požadovaného elektrotermického účinku na cieľovej vrstvy kože.

 

Bezkonkurenčné charakteristiky 

 • Duálny systém: dve rádiofrekvenie : monopolárna: 1 MHz, bipolárna: 1 a 2 MHz
 • Funkcia dvojitého výstrelu s dvojitou hĺbkou s využitím hlavne v oblasti dolného viečka a dvojitej brady
 • Matrica tenkých pozlátených mikroihličiek s podtlakom, ktorá prisaje pokožku do roviny s matricou, aby ihličky presne a najmenej bolestivo vnikli do pokožky
 • Vysoký rádiofrekvenčný výkon 1 MHz: 30 Watt, 2 MHz: 70 W

Dvojitá hĺbka s dvojitým výstrelom

Rádiofrekvenčná energie môže byť emitovaná dvakrát v dvoch hĺbkach pri jednom vpichu mikroihličiek. Výrazne sa tak skráti celý zákrok, menej traumatizujeme tkanivo a je to pre klienta pohodlnejšie .

Vákuový podtlak

Zabraňuje tvorby zhybov pokožky behom ošetrenia. Zaisťuje úplný kontakt medzi špičkou ihly a pokožkou.  Zaručuje presnú penetráciu mikroihličiek a RF emisiu do cieľovej hĺbky. Mikroihličky prenikajú do pokožky až vtedy keď je dosiahnutá správna úroveň podtlaku presnou penetráciou mikroihličiek a RF emisiu do cieľovej hĺbky.  

vákuový podtlak

Štyri rôzne druhy matríc mikroihličiek

4 druhy matric

25pin

25 pin izolované – pôsobí len v dermis , epidermis ostáva tepelne nedotknutá, krátka rekonvalescencia  

Indikácie : jazvy ( akné, pooperační ), rozšírené póry, jemné vrásky, nerovnomerná odtieň pokožky , ochabnutá pokožka

 

49pin

49 pin neizolované – pôsobí na epidermis aj na dermis v celej hĺbke  

Indikácie : hnisavé a nodulárne akné (po extrakci komedonu), hlboké vrásky, hlboké jazvy, uvoľnená ochabnutá pokožka

 

14pin

14 pin neizolované - pôsobí na epidermis aj na dermis v celej hĺbke  

Indikácie: doporučená metóda liečby striae distansae

 

1pin

1 pin izolované - pôsobí len v dermis

Indikácie: špeciálne vytvorené na odstránenie mazových žliazok, refraktérne akné, syringom, mília, rozšírené, infraorbitálnej vrásky.

 

Aký problém procedúra rieši?

Frakčná mikroihličková rádiofrekvencia ponúka absolútne nový rozmer spevňovacích ošetrení. Technológia, ktorá nielenže omladí Vašu pleť, ale konečne „niečo“ čo omladí a spevní aj Váš krk a dekolt. Bez akýchkoľvek známok poškodenia, bez jaziev.

Pre koho je procedúra určená?

 • pre klientov so všetkými typmi pokožky bez ohľadu na fototyp pleti s dôrazom na antiageingový efekt vrátane redukcie pórov
 • jazvy, rozšírené póry, strie
 • syringómy, mílie, tuk na dolných viečkach
 • dvojitý podbradok
 • lifting tváre, podbradku, krku, dekoltu, ramena, pokožka nad kolenom

Aký je priebeh procedúry?

Zákrok je po príprave (aplikácia lokálneho anestetika - 40 min) klienta takmer bezbolestný, samotná ošetrenie tváre trvá približne 45 - 60 minút. Jednotlivý cyklus prieniku mikroihličiek trvá iba zlomok sekundy. Po zákroku môže pretrvávať nevýrazné začervenanie po dobu niekoľko hodín či nevýrazný opuch, ktoré majú iba prechodný charakter.

Je procedúru vhodné kombinovať?

Pri kombinovanom ošetrení sa znásobuje efekt podporený viacerými úrovňami ošetrenia, zvýšenou aktivitou rastových faktorov, urýchlením stimulačných procesov, výsledkom čoho je omladená a zdravšia pleť so stabilnou mierou hydratácie.

 • Meaplasma + IQ lift  – ideálne pre dehydrovanú pleť
 • Jalupro, Aquashine btx – pri silnejšej dehydratácii pokožky
 • Radiesse – na dosiahnutie výraznejšieho liftingového efektu
 • Frakčný resurfacing – ideálna kombinácia pre jazvy po akné
 • Botulotoxín a kyselina hyaluronová – v správnom množstve si ich doprajte vždy, ak chcete vyzerať mladistvo a prirodzene

Čo môžete od procedúry očakávať?

Efekt spevnenia a vypnutia kože je viditeľný okamžite, zlaté mikroihličky pôsobia rýchlo, diskrétne a cielene. Komplexné výsledky sa dostavia, na základe stimulačných procesov, v priebehu 10 týždňov. Zákrok je vhodné zopakovať s odstupom jedného mesiaca. V priemere sa odporúčajú 3 ošetrenia, pričom jasne dochádza k revitalizácii elastínu, kolagénnej siete, k zjemneniu začínajúcich vrások a v prípade špecifických potrieb klienta aj k vyhladeniu jaziev a strií. Zlepšeniu vonkajšieho vzhľadu pleti a s tým spojené výrazné omladenie pleti sú nosnou myšlienkou tohto spevňujúceho ošetrenia.

 

Uvedený typ ošetrenia sa vykonáva na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5 a aj na pobočke v Partizánskom - ul. Rudolfa Jašíka 504/20.

 

Cenník

Ellisys - mikroihličková rádiofrekvencia
Celá tvár 250 €
Krk 200 €
Dekolt 200 €
Celá tvár + krk 400 €
Celá tvár + dekolt 400 €
Celá tvár + krk + dekolt 600 €
Dolné očné viečka 150 €
Horné a dolné očné viečka 175 €
Líca obojstranne 175 €
Čelo 150 €
Celá tvár s podbradkom 300 €
Podbradok 150 €
Dolný facelift ( líca, podbradok, brada, horná pera ) 200 €
Brucho (cena podľa rozsahu) od 150 €

 

Galéria pred a po zákrokoch