Rádiotermolifting - selektívna tepelná indukcia

Novinka v oblasti korektívnej dermatológie - neinvazívny lifting. V našom centre používame rádiofrekvenčný prístroj v kombinácii s podtlakovým nasávaním s veľmi vysokou energiou (až 2 MHz) určený len do lekárskej praxe (na rozdiel od nízkoenergetických kozmetických rádiofrekvenčných prístrojov)!

Rádiotermolifting predstavuje novinku v oblasti estetickej dermatológie, kedy sa prostredníctvom rádiofrekvencie (bipolárna v kombinácii s podtlakovým nasávaním) pôsobí na pokožku a podkožie, kde dochádza k prehriatiu zamše na 45-60 stupňov s následným zmrštením kolagénu a jeho novotvorba, nastúpi liftingový účinok - vypnutie ochabnutej pokožky a vyhladenie vrások.

Rádiotermolifting používame na ošetrenie tváre (aj oblasť okolo očí) a krku.

Pri ošetrení tváre a krku sa rádiofrekvenčnou hlavicou postupuje podľa svalových línii (nutné je dôkladne poznať anatómiu svalov tváre a krku, preto ošetrenie môžno vykonávať len v lekárskej praxi dôkladne vyškoleným personálom).

 

Výhody rádiotermoliftingu

Výhodou ošetrenia rádiotermoliftingom je, že po aplikácii pacient nie je nijak limitovaný vo svojich aktivitách , môže ísť bez problémov na druhý deň do práce, ošetrenie je úplne bezbolestné (pacient pociťuje teplo a tlak v ošetrovanej oblasti) a ošetrenie je možné vykonať aj v letnom období (nevadí opaľovanie ani solárium).

Na zvýšenie liftingového účinku sa počas celej kúry pacientka v domácom prostredí natiera krémom s vysokým obsahom prírodných lipozómov.

Dĺžka ošetrenia krku je 20 minút, dekoltu 20 minút, tvár 30 minút. Optimálnych je 6-10 ošetrení , 1-2x týždenne (po skončení celej kúry ešte 3 mesiace pretrváva syntéza nového kolagénu).

Keďže pri rádiotermoliftingu si organizmus produkuje vlastný kolagén, účinok ošetrenia je dlhodobý (pretrváva niekoľko rokov).

Uvedený typ zákroku je realizovaný na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5 a aj na pobočke v Partizánskom - ul. Rudolfa Jašíka 504

 

Cenník

RÁDIOTERMOLIFTING
Dekolt 50 €
Krk 50 €
Tvár 65 €
Tvár+Krk 95 €
Tvár+Krk+Dekolt 105 €
Podbradok 40 €
Okolie očí 20 min 40 €
Okolie očí 15 min 30 €
Balíček 6 ošetrení zľava 10%