Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je dôležitou súčasťou našej pokožky. Jej hydratačné a viskózno - elastické vlastnosti dodávajú Vašej tvári dokonalý tvar, hebkosť a prirodzenosť.

Tieto kvality sa s pribúdajúcim vekom zhoršujú: objavujú sa prvé vrásky, menia sa kontúry tváre, čo ovplyvňuje jej celkovú harmóniu.

Kyselina hyaluronová je látka telu vlastná, je neživočíšneho pôvodu vyrobená biosynteticky. Jej aplikácia je bezpečná, nie je potrebné robit' testy na alergiu. Farmaceutické laboratóriá, ktoré túto látku vyrábajú, používajú špeciálne technológie, ktoré predlžujú efekt.

 

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej injekčnou technikou sa dajú efektívne odstrániť nosovo-ústne rýhy, pozdvihnúť kútiky úst, vyplniť objem mierne spadnutých líčok a tiež odstrániť vrásky medzi obočím ,  zväčšovať aleho hydratovať pery , odstrániť vrásky v okolí pier,  na krku , dekolte , okolie očí a na chrbtoch rúk .Zákrok je minimálne bolestivý v porovnaní s výsledným efektom a spokojnosťou u väčšiny klientiek.

 

Aplikácia kyseliny haylurónovej

  • Kyselina hyalurónová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou alebo atraumatickou kanylou do kože v mieste vrásky.
  • Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva podľa želania klientky v lokálnom znecitlivení
  • Zákrok trvá 20 až 30 minút, po jeho ukončení pretrváva mierny opuch a začervenanie. Zákrok nevyžaduje hospitalizáciu, klienti odchádzajú hneď po zákroku domov.
  • Nie je potrebná ani PN, nakoľko prípadný opuch, začervenanie a modrinu je možné zakryť make-upom.

 

 

Kontraindikácie aplikácie kyseliny hyalurónovej:

  • výskyt aktívnej infekcie alebo zápalu v ošetrovanej oblasti
  • užívanie preparátov na riedenie krvi

 

Pokyny pre obdobie po ošetrení výplňovým materiálom

 

  • Najbližších 6 hodín po zákroku nedotýkat' sa ošetrovanej oblasti
  • 48 hodín po zákroku je materiál voľne pohyblivý, preto nie je vhodné zapájať nadmerne mimiku v ošetrovanej oblasti
  • Pokial' nezmizne opuch a začervenanie v ošetrovanej oblasti, nevystavovať sa intenzívnemu teplu / solária, slnko, sauna/ alebo nadmernému chladu

Pred aplikáciou implantátu je dôležitá konzultácia s lekárom, ktorý rozhodne o tom, aký typ výplňového materiálu  je pre vás najvhodnejší a všetko vám vysvetlí.

Pre úspešnú aplikáciu dermálnych výplní je dôležité, aby samotný materiál aplikoval  erudovaný lekár a materiál bol kvalitný, bezpečný a hypoalergénny.

Efekt omladenia je individuálny 8 - 12 mesiacov.

Uvedený typ zákroku je realizovaný na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5 a aj v pobočke v Partizánskom - ul. Rudolfa Jašíka 504

 

Cenník

KYSELINA HYALURÓNOVÁ
Belotero Balance 1,0 ml 220 €
Belotero Intense 1,0 ml 250 €
Belotero Volume 1,0 ml 350 €
Belotero Soft 1,0 ml 220 €
Stylage Bi- Soft M  250 €
Belotreo lips shape 0,6ml 150 €
Belotero lips contour 0,6 ml 150 €
Použitie tupej kanyly 10 €
Juvederm ULTRA SMILE 0,55 ml 170 €
Juvederm ULTRA 3 - 1 ml 250 €
Juvederm VOLBELLA - 1 ml 300 €