Dokonalé ošetrenie pre vašu pleť, ktoré pozostáva až zo štyroch obľúbených tvárových procedúr

profacial

1. Rádiofrekvencia - prvý krok postará sa o prehriatie pokožky a dôležitú aktiváciu kolagénových vlákien.

2. Čistenie a výživa - ďalším, v poradí druhým krokom ku krásnej tvári, je zapracovanie troch účinných roztokov. Tie zodpovedajú za odstránenie odumretých kožných buniek a vyčistenie pleti mliečnou kyselinou, taktiež za aplikáciu čistiaceho roztoku s kyselinou salicylovou proti pórom a tiež akné, i zvýšenie hydratácie pomocou roztoku s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej.

3. Ionoforéza  - je tretím a zároveň predposledným dielikom v skladbe tohto unikátneho ošetrenia ProFacial, sa bez použitia invazívnych metód postará o presun aktívnych látok hlboko do tkanív, čím napomáha k celkovému ozdraveniu a dôslednej regenerácii pokožky. Ionoforéza sa postará o vypnutie pleti, dodá jej elasticitu a stimuluje tkanivo a svalstvo. Následne je pleť úžasne hladká a vypnutá.

4. Rejuvenizácia pokožky pomocou červeného a modrého LED diódového svetla, preniká hlboko do kože, vďaka tomu má výrazný anti-aging efekt, antibakteriálne pôsobenie , tiež regeneruje kožné tkanivo a remodeluje kolagén.

rejuvenizacia

5. posledný bonusový krok - Aplikácia hydratačnej liftingovej masky s kolagénom a vitamínom E. Je to maska ​​z netkanej látky zvláštneho tvaru - biocelulózy, ktorá obsahuje kolagén zaisťujúci elasticitu a tonus, Vitamín E - aktívny antioxidant, má upokojujúci a protizápalový účinok.

liftingova maska

Doba ošetrenia: 60 minút

Opakovanie ošetrenia: 4x v týždňových intervaloch

Cenník

Profacial + LED kúra
Cena 4 ošetrení 280 €
Teraz letná akciová cena 200 €