3D vectoring

Vplyvom gravitácie dochádza pri starnutí kože a strate jej elasticity k úbytku a presunu objemu do dolnej tretiny tváre, čo sa prejaví ovísaním kože v oblasti sánky a okolo brady, zvýraznením nasolabiálnych rýh a marionetovej vrásky.

3D vectoring na rozdiel od chirurgického Iiftingu využíva okrem vytiahnutia do bokov a nahor aj tretiu dimenziu - tzv. prednú projekciu, čiže doplnenie chýbajúceho objemu.

Táto metóda je veľmi vhodná a bezpečná metóda na vymodelovanie a spevnenie oblasti pod dolnými viečkami, lícnych kostí, sánky, čela a krku.

Kyselina hyalurónová  zložená z veľkých molekúl je určená na vytvorenie objemu strateného starnutím tváre, obnovenie rovnováhy a symetrie tváre, na úpravu tvaru lícnych kostí a brady. Veľkou výhodou kyseliny hyalurónovej je, že je nealergénna.

Okrem toho, že vyplňuje objem pleti a zvyšuje jej jas, dokonale ju hydratuje, čím pôsobí ako prevencia proti predčasnému starnutiu.

Pomocou tejto kyseliny môžeme zvýraznit' lícne kosti, vymodelovat' bradu, zdvihnúť padajúce horné viečka, vylepšiť ovísajúcu kožu v oblasti dolnej sánky, vymodelovať jamky a kruhy na dolných viečkach,doslova modelujeme kontúry tváre. Zákrok sa vykonáva atraumatickými mikrokanylami, ktoré sú v estetickej medicíne relatívne nové.

 

Metóda je absolútne nebolestivá - samotná kyselina hyalurónová už obsahuje anestetikum. Miesto vpichu sa môže ešte navyše znecitlivieť aj lokálnym anestetikom. Použitie kanylovej techniky tiež významne skracuje dobu zákroku na cca 10 minút.

Prax ukázala, že použitie kanýl traumatizuje tkanivo v menšej miere, znižuje riziko tvorby modrín a zvyšuje komfort pacienta pri zákroku.

Zákrok trvá zvyčajne menej ako 30 minút, výsledky sú viditeľné okamžite.

 

 Pri zákorku sa aplikujú 2 až 4 ML zosieťovanej kyseliny hyalurónovej rôznej hustoty  a 1,5 ml Radiesse podľa uváženia ošetrujúceho lekára, pre každého pacienta individuálne s prihliadnutím na potrebu korekcie .

 

Cenník

3D Modelovanie tváre pomocou kyseliny hyalurónovej
V cene 4 ml zosieťovanej kyseliny hyalurónovej a 1,5 ml neriedeného alebo 3 ml nariedeného Radiesse  (1 balenie)
Stará cena 1420 € - Akcia 1200