Aquaskin II-S - Injekčný podtlakový aplikátor novej generácie

Najnovšia generácia injekčného podtlakového aplikátora s minimálnou traumatizáciou, šetrnou podtlakovou technológiou a vysokou presnosťou dávkovania - unikátny 1 mikroliter!

Ako jediný systém na trhu využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom 5-tich mikroihličiek.

Látka je aplikovaná v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky pokožky. Súčasne to znižuje výskyt hematómov. Donedávna neexistoval tak precízny systém umožňujúci plošnú hydratáciu.

aquaskin II S

 

Čo dosiahneme prístrojom Aquaskin Injector

  • Zvýšenie pružnosti pokožky
  • Zlepšenie štruktúry pokožky
  • Zjemnenie drobných vrások
  • Silná hĺbková hydratácia

 

Prístroj AquaSkin II ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie

Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou.

Konštrukcia aplikačnej pištole umožňuje, aby sa účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky.

Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok, na transport výplňových materiálov kvapalnej konzistencie, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože, resp. vlasovej pokožky hlavy (temena).

Ošetrenie sa vykonáva na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5 a aj na pobočke v Partizánskom - ul. R.Jašíka 504.

aquaskin ovladanie