Estetická rázová vlna nekompromisne zbavuje celulitídy za krátku dobu a s dlhodobým účinkom.

X-Wave je unikátny výrobok, ktorý používa v súčasnosti ako jediný prístroj kombináciu extrémne účinných akustických rázových pulzov a elektrických pulzov, súbežne prenášaných do tkaniva.

Okrem celulitídy možno estetickú rázovú vlnu využiť na neinvazívne odstránenie nerovností po klasickej liposukcii. Je patentovanou technológiou BTL.

 

Technológia

Akustické vlny - extrémne silné nesústredné zvukové impulzy, prestupujú do tela, vibrácia ničí zapuzdrenie tukových buniek v spojivovom tkanive, ktorá sa uvoľní a vypne.

Vďaka stimulácii elektrickými pulzami svaly posilňujú ako u fyzického cvičenia, pokožka sa stáva pevnejšou a pružnejšou. Metóda je vhodná na ošetrenie bokov, stehien, paží a zadku.

V estetickej medicíne boli akustické radiálne mäkké vlny úspešné modifikováné tak, aby vyhovovali klinickým potrebám pri liečbe celulitídy a podobných stavov.

 

Tradícia

X-Wave využíva princíp technológie akustických vĺn, ktorá je vedecky overená metóda v rôznych oblastiach medicíny už viac ako 30 rokov (napr. pri rozbíjaní ladvinových kameňov).