Ellisys CWM-930 Sense je medicínsky systém frakčnej mikroihličkovej duálnej rádiofrekvence, využívajúci elektronicky riadené matrice ostrých a tenkých pozlátených mikroihličiek k rýchlemu a presnému prenosu energie do cieľovej vrstvy pokožky. Vznikajú volumetrické siete koagulačných bodov súčasne až v dvoch hĺbkach na jeden vpich vďaka novej funkcii dvojitého výstrelu. Vďaka podtlaku i bolestivosť je znížená.

Systém pracuje s neizolovanými mikroihličkami, ktoré dodávajú RF energiu pozdĺž celého vpichu ihličiek do epidermis a dermis alebo s izolovanými mikroihličkami, ktoré umožňujú presnú lokalizáciu požadovanej hĺbky pôsobenia RF energie len na ich hrote a vytvoreniu požadovaného elektrotermického účinku na cieľovej vrstvy kože.

Táto technológia sa dá aplikovať v rôznych indikáciách, ako sú jazvy, rozšírené póry, vrásky, ochabnutá a ovisnutá pokožka na tvári, na krku, na ramenách, akné, strie, syringómy, mílie, tuk na dolných viečkach, dvojitý podbradok a mnoho ďalších.

 

Bezkonkurenčné charakteristiky 

  • Duálny systém: dve rádiofrekvenie : monopolárna: 1 MHz, bipolárna: 1 a 2 MHz
  • Funkcia dvojitého výstrelu s dvojitou hĺbkou s využitím hlavne v oblasti dolného viečka a dvojitej brady
  • Matrica tenkých pozlátených mikroihličiek s podtlakom, ktorá prisaje pokožku do roviny s matricou, aby ihličky presne a najmenej bolestivo vnikli do pokožky
  • Vysoký rádiofrekvenčný výkon 1 MHz: 30 Watt, 2 MHz: 70 W

Dvojitá hĺbka s dvojitým výstrelom

Rádiofrekvenčná energie môže byť emitovaná dvakrát v dvoch hĺbkach pri jednom vpichu mikroihličiek. Výrazne sa tak skráti celý zákrok, menej traumatizujeme tkanivo a je to pre klienta pohodlnejšie .

dvojity výstrel, dvojitá hĺbka

Vákuový podtlak

Zabraňuje tvorby zhybov pokožky behom ošetrenia. Zaisťuje úplný kontakt medzi špičkou ihly a pokožkou.  Zaručuje presnú penetráciu mikroihličiek a RF emisiu do cieľovej hĺbky. Mikroihličky prenikajú do pokožky až vtedy keď je dosiahnutá správna úroveň podtlaku presnou penetráciou mikroihličiek a RF emisiu do cieľovej hĺbky.  

vákuový podtlak

Štyri rôzne druhy matríc mikroihličiek

4 druhy matric

25pin

25 pin izolované – pôsobí len v dermis , epidermis ostáva tepelne nedotknutá, krátka rekonvalescencia  

Indikácie : jazvy ( akné, pooperační ), rozšírené póry, jemné vrásky, nerovnomerná odtieň pokožky , ochabnutá pokožka

 

49pin

49 pin neizolované – pôsobí na epidermis aj na dermis v celej hĺbke  

Indikácie : hnisavé a nodulárne akné (po extrakci komedonu), hlboké vrásky, hlboké jazvy, uvoľnená ochabnutá pokožka

 

14pin

14 pin neizolované - pôsobí na epidermis aj na dermis v celej hĺbke  

Indikácie: doporučená metóda liečby striae distansae

 

1pin

1 pin izolované - pôsobí len v dermis

Indikácie: špeciálne vytvorené na odstránenie mazových žliazok, refraktérne akné, syringom, mília, rozšírené, infraorbitálnej vrásky.