Zvyklo sa hovoriť, že pokiaľ chcete odhadnúť dáme vek, pozrite sa detailne na jej ruky...

Moderná estetická medicína však posiela aj tento mýtus do zabudnutia.

Ak aj Vaše ruky začali vykazovať známky času a trápia Vás viditeľné šlachy a ,,scvrknutá pokožka" máme pre Vás dobrú správu. Aplikáciou špeciálnej kyseliny hyalurónovej alebo calcium hydroxyapatitu ( Radiessu ) kanylovou technikou dokážeme vymazať vystupujúce žily a prinavrátiť pokožke rúk plnosť a mladosť.

Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, vyskytujúca sa vo všetkých tkanivách živých organizmov. Svojou schopnosťou viazať vodu dokáže opäť vytvoriť stratený objem starnúcej pokožky.

Vysoko kvalitné zložky prípravku Radiesse stimulujú produkciu nášho vlastného kolagénu,  vďaka tomuto posilňujúcemu účinku získava pleť opäť svoju mladistvú pevnosť a elasticitu a naša prirodzená krása znovu ožíva.

Zákrok omladenia rúk je rýchly a veľmi efektný.  Materiál injektuje lekár pomocou kanyly jedným vpichom do priehlbín na chrbtoch rúk. Nakoľko je použitá lokálna anestéza, zákrok je nebolestivý a pacient cíti len mierny tlak v mieste aplikácie.

Celá procedúra trvá cca 30-40 minút. V mieste vpichu môže vzniknúť modrinka, avšak ani v deň zákroku nemusíte nejako obmedzovať bežné činnosti. 

Trvácnosť efektu je spravidla 1 rok.

 

Cenník

Omladenie rúk kyselinou hyalurónovou
1 aplikácia od 418 €