Profhilo® je ultračistá kyselina hyalurónová určená na zlepšenie vlastností pokožky, najmä jej pružnosti a hydratácie. Nie je to však klasická dermálna výplň, ktorá zväčšuje objem, ani mezoterapia.

Profhilo funguje ako tzv. SuperSkin Booster, ktorý výborne zvyšuje hydratáciu a spúšťa produkciu vlastného kolagénu a elastínu v podkoží, čím výrazne zlepšuje kvalitu pokožky.

Profhilo

V tomto procese sa vďaka zlepšeniu mechanických vlastností úspešne odstraňujú už existujúce mierne vrásky a zároveň pôsobí ako prevencia vzniku nových vrások. Na rozdiel od bežných výplňových materiálov, ktoré iba vyplňujú už vzniknuté vrásky, Profhilo® priamo odstraňuje príčinu vzniku vrások.

 

Výhody bioremodelácie Profhilo®

  • na omladenie celej tváre stačí iba 10 injekcií (5 na každú stranu tváre), zatiaľ čo iné injekčné výplne vyžadujú oveľa viac
  • účinok je okamžitý a dlhotrvajúci – až 12 mesiacov
  • bezpečná metóda hydratácie a omladenia
  • prirodzená stimulácia tvorby kolagénu
  • zlepšenie elasticity pokožky
  • výživa kožných buniek
  • pôsobí ako antioxidant
  • zlepšenie kvality pokožky
  • obnovuje prirodzený a svieži vzhľad pleti

 

Proces aplikácie Profhilo®

Pri procedúre sa používajú veľmi jemné ihly. Keďže na aplikáciu je potrebný len veľmi malý počet injekcií, na ošetrenie nie je potrebná anestézia. Pre väčšie pohodlie sa však môže použiť anestetický krém.

Počas bioremodelácie tváre sa kyselina hyalurónová aplikuje do 5 bodov na každej polovici tváre. Ide o špeciálne miesta, kde je pokožka najviac oslabená a ochabnutá. Celé ošetrenie vrátane aplikácie lokálneho anestetika zvyčajne netrvá dlhšie ako 30-40 minút.

Okrem tváre je bioremodelácia Profhilo® možná aj v iných oblastiach: čelo, krk, chrbty rúk, dekolt, vnútorná strana rúk alebo oblasť kolien.

Bioremodeláciu Profhilo® sa odporúča rozdeliť na dve samostatné sedenia. Ideálny odstup na dosiahnutie optimálneho účinku je 1 mesiac. Na posilnenie a udržanie účinku je vhodné zopakovať ošetrenie po 6 – 12 mesiacoch v závislosti od individuálneho stavu pokožky.

profliho aplikácia

Pre koho je tento postup vhodný?

Bioremodelácia Profhilo® je ideálna pre každého, kto sa potýka s prvými príznakmi starnutia – ochabnutými kontúrami tváre, uvoľnenou pokožkou a vznikajúcimi vráskami.

Omladenie pleti Profhilo® je vhodné pre ženy aj pre mužov. Ako preventívna metóda je vhodná od 25 rokov.

Kontraindikácie

Ošetrenie nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy a v prípade preukázanej alergie na kyselinu hyalurónovú. Aplikácia sa neodporúča v prípade prebiehajúceho akútneho alebo chronického ochorenia a v prípade infekcie alebo zápalu ošetrovanej oblasti.

 

Cenník

Aplikácia Profhilo
Cena za jedno ošetrenie Profhilo (1 x 2ml) 250 €
Teraz letná akciová cena 200 €

 

Vysoká kvalita, overené účinky

Profhilo® je osvedčený prípravok, jeho účinky sú potvrdené klinickými štúdiami. V súčasnosti sa používa vo viac ako 70 krajinách sveta, od roku 2015 sa použil pri viac ako 2,3 milióna ošetrení a získal mnoho významných medzinárodných ocenení.

ocenenia profhilo