JALUPRO SUPER HYDRO® je unikátna metóda bioremodelácie a biorevitalizácie pokožky novou vylepšenou molekulou kyseliny hyalurónovej až s 80 mg, čo nemá žiaden produkt na trhu.

Obsahuje najvyššie množstvo kyseliny hyalurónovej medzi doteraz dostupnými produktami na trhu. Vďaka vysokému množstvu špeciálne upravenej kyseliny hyalurónovej (až 80 mg), zabezpečí v pokožke intenzívnu hydratáciu. Okrem toho spustí produkciu kolagénu a elastínu vďaka ďalšiemu unikátnemu zloženiu.

Patentované vylepšenie obsahuje ďalší veľmi dôležitý patent: AMINOKYSELINY pre tvorbu kolagénu, čo je najdôležitejšie v procese skutočného omladenia a slúži ako prevencia proti ochabovaniu pokožky a starnutiu.

Ďalej obsahuje aj dôležité BIOMETRICKÉ PEPTIDY, ktoré udržiavajú hydratáciu pleti a zlepšujú elasticitu, stimulujú aktivitu rastových faktorov a tvorbu kolagénu.

Výsledkom ošetrenia Jalupro Super Hydro je prirodzene omladená, pevnejšia, pružnejšia a vypnutejšia pleť.

jalupro super hydro

 

Jalupro Super Hydro zaujíma jedinečné postavenie medzi produktami na báze kyseliny hyalurónovej

Svojím pôsobením sa odlišuje od klasickej výplne alebo mezoterapie.

Aplikuje sa injekčne do presne definovaných bodov na tvári alebo tele, z ktorých sa rovnomerne rozptýli do okolia. Kožné tkanivo okamžite intenzívne hydratuje, spevňuje a aktivuje receptory pre tvorbu kolagénu a elastínu.

Aplikačná schéma:

  • 1 Procedúra pre jednu oblasť
  • 2-3x zopakovať v mesačných intervaloch

jalupro super hydro baner

 

Cenník

Jalupro Super Hydro - kolagénový booster
1 ampulka 250 €