AQUASHINE BTX je viacúrovňový a cross-funkčný výrobok. Vzhľadom na dobre vyvážené zdvíhacie a relaxačné procesy sa dosahuje viacúrovňový a selektívny účinok proti starnutiu vo všetkých vrstvách pokožky aj v okolitých tkanivách. Spracovanie umožňuje jemnú a selektívnu korekciu všetkých problémov súčasne.

Formulácia výrobku má päť hlavných oblastí zamerania

aquashine

Zameraná na relaxáciu svalových vlákien v pokožke a vlákna mimických svalov

Zavedenie jedinečných biomimetických peptidov vo formulácii AQUASHINE BTX vedie k novým klinickým účinkom - svalové kontrakcie sa znižujú a výrazne menšia tvorba dynamických vrások.

 

Riadená regenerácia

Stimulačné peptidy aktivujú regeneráciu a doplnenie medzibunkovej matrice pokožky, čo vedie k zlepšeniu štruktúry pokožky.

 

Normalizácia melanogenézy

Zosvetľujúce a protizápalové peptidy poskytujú korekciu a prevenciu rôznych druhov hyperpigmentácie pleti. Toto sa opakovane preukázalo v praxi.

 

Revitalizácia pokožky

Hyalurónová kyselina poskytuje rýchle navlhčenie, difúziu a podporuje dlhodobé ukladanie a penetráciu peptidov. Riadenie všetkých anabolických a katabolických procesov v pokožke je poskytnutá pokročilou frakciou pozostávajúcou z aminokyselín, multivitamínov a mikroelementov. Nová formulácia robí AQUASHINE BTX viac fyziologickým a účinným produktom pre omladenie a revitalizáciu pokožky.

 

Cenník

AQUASHINE BTX
Cena za jedno ošetrenie 250 €
Cena za balíček troch ošetrení 500 €