Laserový resurfacing (lifting) realizovaný C02 frakcionovaným laserom od americkej firmy Lumenis (najvýkonnejší dermato-chirurgický ultrapulzný laser s digitálnym scannerom) predstavuje revolučné omladenie bez skalpela pre ľudí, ktorí chcú badatel'ne výsledky už po prvom ošetrení a odmietajú podstúpit' klasické chirurgicko-plasticke ošetrenie.

Z ambulantne realizovaných korektívne dermatologických laserových zákrokov ide o najradikálnejšie ošetrenie so skutočne neprehliadnutel'ným výsledkom!

Pre dosiahnutie maximálneho efektu sú vo väčšine prípadov potrebne 2 - 3 ošetrenia s odstupom 4 - 6 týždňov.

Čast' efektu je neprehliadnutel'ná bezprostredne po zákroku a následnou tvorbou kolagénu sa efekt umocňuje ešte ďalších 3 - 6 mesiacov.

Jediným zákrokom sa riešia všetky prejavy starnutia kože (odstraňuje vrásky až do tretieho stupňa hĺbky, vypína a prinavracia elasticitu ochabnutej koži).

Ošetrenie je však mimoriadne vhodné aj na korekciu hlbších vkleslých jazvičiek po akné, zosvetlenie pigmentových škvŕn a stiahnutie rozšírených pórov pokožky. Dokáže vás zbavit' aj povolenej kože očných viečok, krku, dekoltu a líc.

 

Vaša plet' môže vyzerat' o päť až desat' rokov mladšie

Účinok je dlhodobý a pri správnej ochrane pred UV žiarením vydrží aj niekoľko rokov. Nielenže pokožka pôsobí mladistvým dojmom, ale zostáva veľmi prirodzená na rozdiel od plasticko - estetických chirurgických metód.

Zákrok možno použiť na tvár (okolie očí, čelo, okolie úst), krk, dekolt, ruky. Ošetreniu predchádza konzultácia so špecialistom (dermatológom), kde sa určia ciele, ktore sa majú dosiahnút' prostredníctvom zákroku. Identifikujú sa problematické miesta a v súlade s Vašimi požiadavkami sa určia individuálne parametre nastavenia prístroja počas zákroku.

Ide o ambulantný zákrok.

Pred samotným zákrokom sa na ošetrovanú plochu nanesie na 30 - 60 minút znecitlivujúci krém. Potom nasleduje samotný zákrok. Kompletné ošetrenie tváre trvá asi 20 minút, ošetrenie tváre a krku 30 minút a ošetrenie tváre, krku a dekoltu 40 minút. Pri zákroku pacienti pociťujú (v dôsledku naneseneho znecitlivujúceho krému) len minimálne poštípavanie na pokožke.

Bezprostredne po ošetrení je koža začervenaná a mierne opuchnutá. Intenzita sčervenania je individuálna a tiež závisí od nastavených parametrov prístroja.

 

 

V tomto období je nutne venovat' pokožke mimoriadnu starostlivosť. Odporúča sa ľahké umývanie a premast'ovanie. Dĺžka sčervenania je tiež individuálna, v priemere 2 - 3 dni. Po odoznení sčervenania sa na pokožke vytvárajú drobne chrastičky (veľkosti asi makového zrnka) husto vedľa seba usporiadané. V tomto
období je možné si naniesť make up a inú kozmetiku používanú pred zákrokom. Bodkovite chrastičky sa spontáne odlúčia behom asi 5-7 dni.

Po resurfacingu je potrebné chránit' ošetrované plochy pred slnečným žiarením a používat' ochranné kremy s vysokým UV filtrom (50+) minimálne po dobu troch mesiacov.

Uvedený typ zákroku je najlepšie robit' pred víkendom (väčšinou štvrtok alebo v piatok), aby ošetrená pokožka mala dostatočný čas na regeneráciu do ďalšieho pracovného týždňa.

Uvedený typ zákroku je realizovaný na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5 a aj na pobočke v Partizánskom - ul. R. Jašika 504, Dubnici nad Váhom - ul. Pod Kaštieľom 638/29

 

Cenník

LASEROVÝ RESURFACING -  nasledujúci zákrok zrealizovaný do 3 mesiacov od predošlého - zľava 10%
Brada 75 €
Čelo 100 €
Čelo + Spánková oblasť 125 €
Chrbty rúk (obidve) 150 €
Dekolt 150 €
Dolné očné viečka + Okolie očí (obidve strany) 125 €
Horná pera 100 €
Horná pera + Nosovoústne vrásky + Marionetové vrásky 125 €
Krk 150 €
Krk + Dekolt 200 €
Líca (jedna strana) 75 €
Líca (obidve strany) 125 €
Líca (obojstranne) + Brada 150 €
Líca (obojstranne) + Čelo 175 €
Líca (obojstranne) + Spánková oblasť 150 €
Nos 75 €
Nos + Blízke okolie 100 €
Nosovoústne vrásky 100 €
Očné viečka (horné + dolné) 125 €
Očné viečka (horné + dolné) + Okolie očí (obidve strany) 150 €
Očné viečka (dolné) 100 €
Okolie očí (obidve strany) 100 €
Tvár (bez horných očných viečok) 200 €
Tvár (bez horných očných viečok) + Krk 300 €
Tvár (bez horných očných viečok) + Krk + Dekolt 400 €
Tvár (s hornými očnými viečkami) 250 €
Tvár (s hornými očnými viečkami) + Krk 350 €
Tvár (s hornými očnými viečkami) + Krk + Dekolt 450 €