Restylane Skinboosters je rad určený na omladenie pleti, ktorý obnovuje hydratáciu a zlepšuje elasticitu kože a kožnej štruktúry, čím Vám dodá tak svieži a prirodzený vzhľad.

Produkty radu Restylane Skinbooster omladzujú pleť zvnútra. Dodajú pleti vitalitu a zregenerujú pokožku poškodenú nadmerným slnením. Udržujú a obnovujú rovnováhu hydratácie pleti, zlepšujú jej pružnosť a štruktúru.

Restylane Skinbooster pôsobí ako zásobáreň dlhotrvajúcej hydratácie, ktorá zanecháva pokožku hladkú a jemnú s krásnym leskom.

skinboosters

Naša pleť sa s pribúdajúcími rokmi nevyhnutne zhoršuje. Spôsob života, naše zvyky, gény a dokonca aj počasie – to všetko sú faktory, ktoré ovplyvňujú stav našej pleti. U niekoho je dopad týchto faktorov na pleť výraznejší, u niekoho sú následky menšie, ale u všetkých je (alebo bude) zmena patrná. Rad Restylane Skinboosters obsahuje produkty Restylane Vital, ktoré prirodzene omladzujú pleť, a vďaka ktorým budete vyzerať iba na toľko, na koľko sa sami cítite. 

Ošetrenie spočíva v podaní hydratujúcich mikroinjekcií mäkkej, gélovitej látky nazývanej kyselina hyalurónová (HA) do kože na zvýšenie jej pevnosti, pružnosti a žiarivosti.

 

Zvyšuje pružnosť a omladzuje štruktúru pleti

Restylane Skinboosters jemne a prirodzene vyhladzujú pleť zvnútra, čím spůsobujú jej žiarivý vzhľad. Doplnením kyseliny hyalurónovej pod kožu obnovujú Restylane Skinboosters hydratáciu pleti a zlepšujú jej štruktúru a pružnosť.

Je vedecky dokázané, že Restylane Skinboosters zlepšujú kvalitu pleti a môžu byť používané k omladeniu tváre, krku, dekoltu a rúk.

 

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie vedúce k omladeniu pleti produktami radu Restylane Skinboosters pozostáva z troch sedení, ktoré prebiehajú s odstupom 2 až 4 týždňov. Opakované ošetrenia prebiehajú každých 4 až 6 mesiacov.

Doporučené oblasti k ošetreniu:

  • Tvár
  • Pery 
  • Dekolt a krk
  • Ruky 
  • Jazvy po akné

 

Počas ošetrenia

Pri každej návšteve vám lekár podá sériu malinkých, tenkých injekcií s malým objemom do strednej až hlbokej dermis (podkladovej vrstvy) kože.

Pri tomto výkone môžete pociťovať určité nepohodlie. Aby bolo ošetrenie pohodlnejšie, môže injekčný roztok obsahovať mierne anestetikum, alebo vám lekár môže pred ošetrením podať lokálne anestetikum.

Každé sedenie s ošetrením trvá obvykle 25- 30 minút.

Po ošetrení

Okolo ošetrenej oblasti sa môže následne objaviť mierne sčervenanie alebo drobné modriny, ktoré by mali po niekoľkých dňoch vymiznúť, v niektorých prípadoch však môžu modriny pretrvávať až 2 týždne.

Lekár vám môže odporučiť použitie čistej chladivej podušky, ktorá pomáha zmierniť opuch.

Bezprostredne po ošetrení nenanášajte na kožu mejkap. Po asi 24-hodinovom odpočinku môžete podľa potreby použiť ľahký mejkap na prekrytie prípadného sčervenania či modrín.

Vyhýbajte sa nadmernému pobytu na slnku alebo extrémnemu chladu aspoň dovtedy, kým nevymizne počiatočný opuch/sčervenanie.

Ošetrenie sa vykonáva na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5 a aj na pobočke v Partizánskom - ul. R. Jašíka 504. 

 

Cenník

Aplikácia Skinboosteru
Cena za jedno ošetrenie Skinboosters 250 €
Cena za balíček troch ošetrení Skinboosters 500 €