Belkyra účinne eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku. 

Dvojitá brada je spôsobená ochabnutím svalstva, za ktorým sa môže skrývať aj genetický, či hormonálny problém a trápi nielen obéznych, ale aj štíhlych mužov, či ženy. S pribúdajúcim vekom sa automaticky zväčšuje aj laicky nazývaný „podbradok“.

 

BELKYRA - slovo, ktoré by ste si určite mali zapamätať

Tento tip ošetrenia ( v USA známy pod názvom Kybella) je veľmi obľúbený medzi celebritami. Tvárou tejto značky je so svojou krásnou bradou a vydefinovanou sánkou Khloe Kardashian, ale tomuto úžasnému zákroku podľahlo kvantum ľudí na celom svete. 

belkyra 

 

V čom spočíva výnimočnosť tejto aplikácie?

Belkyra je špeciálny roztok kyseliny deoxycholovej, ktorá je prirodzenou súčasťou nášho organizmu. Znižuje množstvo submentálneho tuku a účinne eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku. Pomocou extra jemnej ihly aplikujeme roztok do oblasti podbradku, na základe bodov určených špeciálnou šablónou.

Po vstreknutí do podkožia dochádza k procesu, pri ktorom sa trvalo ničia tukové bunky a tie telo postupne prirodzene odbúra. Zákrok je mierne bolestivý, preto sa vykonáva až po nanesení lokálneho anestetického krému a v jeho priebehu sa pokožka ochladzuje.

Po aplikácii Belkyry sa dostaví následný opuch ošetrovanej oblasti, ktorý ale svedčí o správnosti vykonania zákroku a vymizne v priebehu 5-14 dní. Samotný zákrok trvá priližne 40 minút a dĺžka rekonvalescencie je jeden deň.

Prvé výsledky sú viditeľné už po 2-4 týždňoch. Efekt je trvalý, pretože tu nedochádza nielen k odbúravaniu tuku, ako pri bežnej injekčnej lipolýze, ale doslova k deštrukcii tukových buniek a následnej fibróze podkožného tkaniva, čím sa vytvára aj efekt liftingu. Pre dosiahnutie naozaj trvalého efektu sa však odporúča opakovať zákrok 2-4 krát v rozmedzí 6 týždňov, podľa individuálnej potreby klienta.

Rekonvalescencia

Doba rekonvalescencie je jeden deň.

Ošetrenie sa vykonáva na pracovisku v Trenčíne - ul. Palackého 85/5 a aj na pobočke v Partizánskom - ul. R.Jašíka 504.

 

Cenník

Ošetrenie dvojitej brady - Belkyra
Prvá aplikácia Od 900 - 1100 €
Druhá aplikácia Od 700 - 1100 €
Tretia a ďalšie aplikácie Od 600 - 1000 €